Роберт Левандовскі

Роберт Левандовскі Фото:: Getty Images

П'ятий тур Бундесліги в самому розпалі. Вчора Штутгарт і Кельн розписали мирову - 1:1. Раніше ми писали, що півзахисник Боруссії Дортмунд Емре Джан заразився коронавірусом.

Дивіться, як на початку жовтня Баварія завоювала Суперкубок Німеччини:

Сьогодні команда Ханса-Дітер Фліка легко розібралася з Айнтрахтом - 5:0. Хет-трик у свій актив записав Левандовскі. До речі, поляк забив вже 10 голів у нинішній кампанії. Ще один м'яч на свій рахунок записав Сане. А крапку поставив Горецька.

Переслідувач Баварії в чемпіонаті Лейпциг взяв непрості три очки в поєдинку з Гертою. Команда Нагельсмана програвала по ходу зустрічі, проте знайшла в собі сили вирвати перемогу. Вирішальний гол з пенальті забив Забітцер. До слова, з 50-ї хвилини берлінці грали в меншості. Команду підвів Зеефейк. Остаточний рахунок зустрічі - 2:1 на користь «биків».

Уніон і Фрайбург розписали мирову на стадіоні Ан дер Альтен Форстерай в Берліні. Півзахисник Фрайбурга Вінченцо Гриф відкрив рахунок на 34-й хвилині.

Через 2 хвилини господарі вирівняли рахунок на табло завдяки точному удару Роберта Андріха. Більше команди не забивали - 1:1.