Серхіо Рамос

Серхіо Рамос Фото:: Твіттер Реала

Реал обіграв Барселону в прем'єрному Ель Класіко цього сезону. Капітан «вершкових» Серхіо Рамос озвучив свою версію резонансного епізоду з призначенням пенальті у ворота Барси в другому таймі.

«Ми дві команди, які дуже сильні в захисті, в нас не так багато вільного простору. Тому результат іноді нагадує оглядове колесо.

Ми забили гол і забрали в них м'яч - в такій ситуації вони страждають найбільше. У другому таймі ми захищалися після другого голу. В цілому дуже добре. Сьогодні команда продемонструвала цілеспрямованість. Критика не повинна нашкодити нам, потрібно слідувати своїм курсом.

Це чистий пенальті. Лангле схопив мене, коли я збирався стрибнути, і це ясно. Несправедливо засуджувати рефері за очевидне рішення», - наводить слова Рамоса Marca

Нагадаємо, Шахтар шокував Реал в матчі першого туру Ліги чемпіонів. Донецька команда обіграла на виїзді королів найпрестижнішого турніру Європи з рахунком 3:2.