Суперник донецького «Шахтаря» в 1/16-ій Ліги Європи, «Вікторія», увійшла до активної стадії підготовки до сезону. Чеська команда цими вихідними розбила тренувальний табір у Туреччині. Саме там протягом місяця команда з міста Плзень готуватиметься до гри з донеччанами. На період зборів заплановано аж 7 спарингів і один з них вже зіграно: «Вікторія» розгромила середняка російського чемпіонату – «Амкар».

Ударною стала остання 5-хвилинка гри. Саме за цей проміжок Лукаш Статіл, Томаш Горжава та Томаш Вагнер по черзі провели голи у ворота суперника.. Відповіді з боку росіян не було. Тож 3:0 - легка перемога «Вікторії». Тренер чехів  Іржі Скала в ефірі каналу «Футбол 1» прокоментував гру та розповів про кадрові проблеми команди:

- Матч виправдав наші сподівання. Попри те, що ми лише розпочали збори,  футболісти в непоганій формі. Проте є і невтішні новини. Ушкодження отримали одразу двоє наших футболістів - Петержела та Коваржик. Наскільки серйозні травми, говорити ще зарано. Потрібен час на обстеження. Сподіваюсь, що все обійдеться.