Донецький «Шахтар» на зборах в Об’єднаних Арабських Еміратах перемагає втретє поспіль, причому з однаковим рахунком 1:0.

Напередодні, як і в двох попередніх поєдинках, легко «гірникам» не було.  Новоспечений чемпіон Південної Кореї, «Пхохан Стілерс» виявився міцним горішком і раз по раз турбував оборону українського чемпіона.

До цих неприємностей додалося ще й пошкодження Факундо Ферейри, через яке аргентинець залишив поле вже на 21-й хвилині. Однак увесь не надто виразний перший тайм змусив забути епізод, що трапився за мить до свистка на перерву. Алекс Тейшейра використав помилку корейських захисників і віддав вивірену передачу на Луїса Адріано. Той дозволив собі зіграти ризиковано, ы не пошкодував про це. Вийшло смачно і ефектно - 1:0.

У другому таймі підопічні Мірчі Луческу вже не дозволяли південно-корейцям наближатися до власних воріт, і самі як мінімум двічі могли збільшувати перевагу. Проте з ударам Фреда й Едуардо впорався голкіпер суперника. Відтак мнімальна перемога 1:0 - на зборах в Еміратах «Шахтар» непереможний.