Німеччина - Україна

Німеччина - Україна Фото:: Getty Images

Перед 5-м туром Ліги націй Німеччина - Україна ситуація в групі була заплутаною. Суперники набрали однакову кількість очок і на один пункт відставали від Іспанії.

Збірна України знову змушена була долати негативні обставини після того, як чотири гравці здали позитивні тести на коронавірус. З несподіванок в складі можна виділити незвичну зв'язку в центрі оборони Матвієнко - Забарний. Хворих Циганкова і Ярмоленка на краях півзахисту замінили Зубков і Марлос.

Вдалий дії Зубкова на 12-й хвилині дозволили збірній України відкрити рахунок: після проходу Олександра в штрафну Яремчук точно пробив майже в дев'ятку воріт Нойєра.

На жаль, довго перевага команда Шевченка втримати не зуміла. Спершу Сані вразив кут воріт Пятова після швидкої атаки збірної Німеччини, а потім Вернер замкнув простріл Горетцки. 2:1 - після першого тайму.

На старті другого тайму зрівняти рахунок міг Олександр Зінченко, але м'яч після його удару рекошета від гравця збірної Німеччини потрапив в штангу. На жаль, моментів у збірної Німеччини було більше. Один з них на 64-й хвилині реалізував Тімо Вернер, оформивши дубль. На збільшення відставання Укураина відреагувала своїми моментами і ще два рази після ударів Марлоса і Мораеса м'яч потрапляв у штангу. Однак рахунок не змінився 3:1. В останньому турі Україні потрібно не програти Швейцарії, щоб зберегти прописку в елітному дивізіоні Ліги націй.

Німеччина - Україна 3:1
Голи: Сане, 23, Вернер, 33, 64 - Яремчук, 12

Німеччина: Нойер - Зюле, Кох, Рюдігер - Гинтер, Горецький, Гюндоган, Макс - Гнабрі, Вернер (Брандт, 77), Сані (Вальдшмідт, 86).

Україна: Пятов - Конопля, Забарний, Матвієнко, Соболь - Малиновський, Степаненко (Макаренко, 69), Зінченко (Харатін, 86) - Марлос, Яремчук (Мораес, 75), Зубков (Михайличенко, 74).

Попередження: Рюдігер - Малиновський