Андрій Попович. Фото ФК Минай

Голкіпер Миная Андрій Попович отримав травму в матчі 10 туру УПЛ проти Дніпра-1. Воротар був замінений на 52-й хвилині.

В одному з ігрових епізодів Попович зіткнувся зі своїм партнером по команді Міславом Матичем. Голкіпер відразу ж госпіталізувала швидка допомога зі стадіону. Замість нього на поле вийшов Антон Каніболоцький.

Матч завершився вольовою перемогою Миная з рахунком 3:2. Відзначимо, що Дніпро-1 догравав поєдинок у меншості, так як на 68-й хвилині червону картку отримав Хобленко.

Команда Василя Кобіна займає десяте місце в турнірній таблиці, набравши 9 очок. Дніпро-1 розташувався на 11-й позиції, маючи в своєму активі 8 очок.

У поточному сезоні УПЛ 28-річний Попович в складі Миная провів 7 матчів, в яких пропустив 9 м'ячів.