Златан Ібрагімович

Златан Ібрагімович Фото:: Getty Images

Мілан в центральному матчі 8 туру Серії А святкував перемогу в битві проти Наполі. Зустріч на Сан-Паоло завершилася з рахунком 3:1.

Відсутність головного тренера не вплинула на гостей, які вийшли на гру під керівництвом Даніеле Бонери. Ключову роль в підсумковому успіху «россонері» зіграв Ібрагімович, який забив по м'ячу в кожному з таймів. Гол Мертенса при рахунку 1:1 подарував надію неаполітанцям на порятунок, проте через декілька хвилин сталося видалення Бакайоко, який протистояв колишнім одноклубникам. Гол Хауге під завісу зустрічі остаточно зняв усі питання про переможця, завершивши сольний прохід результативним ударом.

Перемога над прямим конкурентом повернула Мілан на вершину Серії А після восьми зіграних матчів, відірвавшись від Наполі на шість очок.

Наполі - Мілан 1:3

Голи: Мертенс, 63 - Ібрагімович, 20, 54, Хауге, 90 + 5

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Манолас, Кулібалі, Маріу Руї, Руїс (Ельмас, 90), Бакайоко, Лосано (Зьелінскі, 56), Політано (Петанья, 69),  Інсіньє, Мертенс

Мілан: Доннарумма, Калабрія, К'єр, Романьйолі, Ернандес, Кессі, Беннасер, Салемакерс (Кастільехо, 73), Хакан Чалханоглу (Крунич, 87), Ребич (Хауге, 73), Ібрагімович (Коломбо, 78)

Попереджені: Бакайоко, Маріу Руї - Калабрія, Ребич, Кессі, Кастільехо

Вилучений: Бакайоко, 65