Віталій Буяльський

Віталій Буяльський Фото:: Footballua.tv

Захисник київського Динамо Віталій Буяльський ексклюзивно для програми «Ніч Ліги чемпіонів» прокоментував поразку від Барселони (0:4) в 4 турі Ліги чемпіонів.

- Програли. Ми ж не грали проти якоїсь іншої команди. Ми грали проти Барселони, в якій молоді футболісти коштують по 30-40 мільйонів. Це наш рівень.

Поки були сили ми контролювали, старалися, але складно грати весь матч без м'яча. Так вийшло.

Чому після першого гола опустили руки? Складно психологічно. Ми багато грали без м'яча. Було непросто психологічно переломити цю гру.

Перед другим таймом ми домовлялися грати так само як і в першому - більше вибігати в атаки великими силами, але не вийшло.

Молодь Барселони грала з подвійною мотивацією. У них все виходило, тому що вони працюють на тренуваннях, десь не потрапляють до складу, виходять, і у них все виходить. Так часто в футболі буває.

Може ми і забили б два м'ячі, а вони могли забити три у відповідь. Думаю, це на даний момент наш рівень.

Прикро, що в першому таймі добре грали, а в другій половині зустрічі все посипалося після першого гола. У роздягальні після матчу було спустошення. Всі розуміють, що чотири - це багато.

У нас група в Лізі чемпіонів попалася «найкраща». Потрібно бути реалістами: ми півроку тому не могли обіграти Лугано, з усією повагою до цієї команди, а зараз граємо в Лізі чемпіонів. Такий стрибок. Думаю, психологічно ми ще не готові до такого, але підійдемо до цього поступово, - сказав Віталій Буяльський.

Дивіться турнірну таблицю після 4-го туру:

У наступному турі Динамо зіграє на виїзді з Ювентусом, а Ференцварош прийме Барселону. Матчі відбудуться через тиждень.