Фото УЄФА

Фото УЄФА

У матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів Інтер на своєму стадіоні приймав мадридський Реал. Зустріч завершилася перемогою підопічних Зінедіна Зідана з рахунком 2:0.

На 7-й хвилині рахунок відкрив Еден Азар, який реалізував пенальті. У другому таймі гравець Інтера Хакимі відправив м'яч у свої ворота. Відзначимо, що господарі поля грали в меншості з 33-й хвилині після видалення Артуро Відаля.

Інтер - Реал - 0:2

Голи: Азар, 7 - з пенальті, Хакимі, 59 - в свої ворота.

Інтер: Ханданович, де Фрай, Шкріньяр, Бастони (Д`Амброзіо, 46), Хакимі (Відаль, 63), Барелла, Гальярдіні (Сенсі, 78), Янг, Мартінес (Перішич, 46), Лукаку (Еріксен, 86).

Реал: Куртуа, Карвахаль, Варан, Начо, Менді, Кроос, Модріч, Едегор (Каземіро, 58), Васкес, Азар (Вінісіус Жуніор, 78), Діас (Родріго, 59).

Попередження: Гальярдіні, 19, Відаль, 33, Сенсі, 86.

Вилучення: Відаль, 33.