Алессіо Романьйолі

Алессіо Романьйолі Фото:: Getty Images

Мілан здорово почав сезон в Серії А, втративши лише чотири очки в стартових 8 поєдинках. Цей результат дозволив «россонері» лідирувати в чемпіонаті Італії. Перемога над Наполі в минулому турі однак не пройшла для міланців безслідно - травму отримав кращий бомбардир команди на старті сезону Златан Ібрагімович.

Без шведа Мілан змушений буде обходитися найближчі місяці. У першому матчі за відсутності Ібрагімовича Мілан впорався з суперником досить впевнено. Уже в першому таймі у ворота Фіорентини влетіло два м'ячі. Відзначилися Романьйолі і Кессі з пенальті. Рахунок міг бути і більшим, але івуарієць не зумів реалізувати другий одинадцятиметровий.

За підсумками другого тайму рахунок не змінився. Мілан перемагає 2:0 і продовжує впевнено лідирувати в Серії А.

Мілан - Фіорентина 2:0