Карлос Тевес та Дієго Марадона

Карлос Тевес та Дієго Марадона Фото:: Getty Images

Сьогодні, третього грудня, відбувся матч 1/8 фіналу Кубка Лібертадорес, в якому бразильський Інтернасьонал приймав у себе вдома аргентинський Бока Хуніорс (0:1). 36-річний нападник аргентинської команди Карлос Тевес, який забив на 63-й хвилині єдиний і переможний гол у цьому матчі, відсвяткував взяття воріт в стилі свого співвітчизника з Барселони Ліонеля Мессі, вшанувавши пам'ять пішов з життя Дієго Марадони

Після забитого гола Тевес зняв свою форму, під якою була футболка Бока Хуніорс зразка 1981 року. У такій же формі за аргентинський клуб в цей період виступав легендарний Дієго Марадона. Також, як і співвітчизник Тевеса з Барселони, гравець отримав жовту картку.

Нагадаємо, що аргентинський футболіст Дієго Марадона помер у віці 60 років. За свою яскраву кар'єру форвард встиг пограти Архентінос Хуніорс, Бока Хуніорс, Барселону, Наполі, Севілью та Ньюеллз Олд Бойз. Більшу частину кар'єри Дієго провів в Неаполі, вигравши з місцевим клубом два Скудетто, а також Кубок УЄФА. Запалив Марадона і в збірній Аргентини, з якою вигравав золото чемпіонату світу в 1986 році, а також срібло турніру чотирма роками пізніше.