Іван Петряк

Іван Петряк Фото:: Офіційний сайт Ференцвароша

18 грудня відбувся матч 16 туру чемпіонату Угорщини, в якому Фехервар зустрівся з Кішвардой. Матч завершився впевненою перемогою господарів з рахунком 3:0. Перемога в цьому поєдинку була досягнута не без допомоги українського легіонера Фехервара Івана Петряка, який в попередньому домашньому матчі проти Будафока оформив дубль.

Петряк вийшов на поле в стартовому складі Фехервара і відразу приступив до справи. Спочатку українець розігнав атаку своєї команди, зумівши віддати точну передачу на Бамгбое, який, в свою чергу, відкрив рахунок в матчі на 8-й хвилині. Далі, Петряк вирішив не зупинятися на досягнутому, і вже після перерви сам став автором голу. На 46-й хвилині українець гарматним ударом подвоїв перевагу своєї команди.

Варто відзначити, що інший український легіонер з Кішварди - Віктор Гей, який також вийшов на поле в стартовому складі, став антигероєм поєдинку, заробивши червону картку. Противник скористався чисельною перевагою, оформивши ще один гол. Останній м'яч Фехервара забив все той же Бамгбое, остаточно знявши всі питання в матчі.

Перемога Фехервара в цьому поєдинку дозволила команді завершити першу половину сезону на міцному другому місці.