Манчестер Сіті став другим півфіналістом Кубка Англійської ліги, вибивши з поточного розіграшу Арсенал. Матч на Емірейтс завершився з рахунком 4:1.

Обмінявшись голами в першій половині ключовими в матчі стали помилки голкіпера Арсеналу Рунарссона в другій 45-хвилинці. До кінця матчу манкуніанці ще тричі розписалися у воротах суперника, поквитатися за виліт з півфіналу Кубка Англії минулого сезону. Олександр Зінченко провів на полі всі 90 хвилин, оформивши асист на старті поєдинку.

Арсенал - Манчестер Сіті 1:4

Голи: Ляказетт, 31 - Габріель Жезус, 3, Марез, 55, Фоден, 59, Емерік Ляпорт, 73

Арсенал: Рунарссон, Мустафі, Габріель, Сеад Колашинаць, Соареш, Ельнені (Сміт-Роу, 66), Себальос, Мейтленд-Найлз, Уіллок, Ляказетт (Балогун, 77), Мартінеллі (Пепе, 49)

Манчестер Сіті: Стеффен, Канселье, Діаш, Емерік Ляпорт, Зінченко, Родрі (Уокер, 77), Фернандіньо, Марез, Сілва (Торрес, 70), Фоден, Габріель Жезус (Агуеро, 74)

Попередження: Ельнені, Мустафі - Сілва