Андрій Ярмоленко

Андрій Ярмоленко Фото:: Getty Images

Вест Гем в домашньому поєдинку 15 туру АПЛ розписав результативну нічию з Брайтоном. Матч завершився з рахунком 2:2.

Гол Брайтона в роздягальню змусив Девіда Моєса кинути всі сили в атаку після перерви, випустивши Ярмоленка та Лансіні. Український вінгер взяв участь в гольовий атаці лондонців, яку результативно завершив вихованець Вест Гема Джонсон, але вже через вісім хвилин на допомогу команді Грема Поттера прийшов стандарт, який замкнув Данк. На 82 хвилині гол Соучека після подачі з кутового знову відновив паритет на табло зберігши інтригу в матчі до фінального свистка.

2020 рік для Вест Гема завершиться поїздкою на гру з Саутгемптоном, а Брайтон в рідних стінах прийме кризовий Арсенал.

Вест Гем - Брайтон 2:2

Голи: Мопе, 44, Данк, 70 - Джонсон, 60, Соучек, 82

Вест Гем: Фабіаньскі, Цоуфал, Огбонна, Кресвелл, Джонсон, Соучек, Райс, Боуен (Ярмоленко, 46), Нобл (Лансіні, 46), Бальбуена, Алле.

Брайтон: Санчес, Вайт, Данк, Вебстер, Берн, Марч, Біссума, Лаллана (Альсате, 46), Троссард, Велбек (Гросс, 83), Мопе.