Мікель Артета

Мікель Артета Фото:: Twitter

Головний тренер лондонського Арсеналу Мікель Артета прокоментував перемогу своєї команди в матчі 16-го туру АПЛ над Брайтаном з рахунком 1:0.

«Ми знаємо, що у нас проблеми з результатами. Перемога над Челсі стала для нас серйозним поштовхом. Сьогодні було дуже важливо приїхати сюди і знову перемогти.

Пишаюся хлопцями і задоволений результатом. Ляказетт в хорошій формі, він сповнений впевненості в собі. Ми хотіли зробити заміни в другому таймі і освіжити команду.

У другому таймі ми виглядали набагато впевненіше і більше грали в атаку, ніж в першому таймі. Перемоги - найкращі ліки. Тепер почалася інша історія, інший світ. Зараз все виглядає набагато краще», - цитує слова Артети видання ВВС.

Відзначимо, що після цієї перемоги Арсенал розташувався на 13 місці маючи в своєму активі 20 очок.