У матчі 16 туру чемпіонату Італії Аталанта на своєму стадіоні приймала Парму. Зустріч закінчилася перемогою господарів з рахунком 3: 0.

Український півзахисник Аталанти Руслан Малиновський вийшов на заміну на 58-й хвилині зустрічі і через дві хвилини розігнав третю гольову атаку пасом на Сапату. Дуван віддав далі на Госенса, який забив третій м'яч у грі.

Аталанта здобула другу розгромну перемогу поспіль і вийшла на шосте місце в турнірній таблиці, набравши 28 очок.

Аталанта - Парма - 3:0

Голи: Мюріель, 15 (1:0). Сапата, 49 (2:0). Гозенс, 61 (3:0).

Аталанта: Голліні, Толой, Паломіно, Джімсіті, Хатебур (Кальдара, 81), де Рон, Фройлер (Міранчук, 65), Пессіна, Гозенс (Мехле, 65), Мюріель (Сапата, 46), Ілічіч (Малиновський, 58).

Парма: Сепе, Бузі, Бруну Алвеш, Валенті, Гальоло (Пеццелла, 33), Ернані, Куртич, Сипрієн, Карамо (Михайла, 10), Зом, Інглезе (Корнеліус, 46).

Попередження: Сипрієн, 39. Пессіна, 45.