Російське дербі «Зеніт» - ЦСКА на Об’єднаному Суперкубкі закінчилось перемогою пітерців 2:0.

До перерви потужнішими  виглядали пітерці і на 17-й хвилині свою майстерність продемонстрував Халк. Бразилець показав справжній клас, обвідним ударом перегравши Чепчугова. Під завісу матчу Халк організував і другий гол. У швидкій контратаці він віддав витончений пас на Шатова, і Олег встановив остаточний результат - 2:0 на користь команди Спалетті.

Коуч «армійців» Леонід Слуцький вважає, що його команда не заслуговувала програшу у матчі «Зеніту»:

- ЦСКА не заслужив поразки, це той випадок, коли результат гри не можна назвати справедливим. Ми провели два різних тайми. У другому були сильнішими «Зеніту», але не змогли реалізувати моменти.

Лучіано Спалетті погодився з колегою з приводу того, що команди відіграли абсолютно два різних тайми:

-  Дійсно, я згодний з колегою, було два різних тайми. Але ми впродовж усього матчу були організованою командою. Навіть, після перерви коли ЦСКА діяв дуже активно, сильно тиснув, але хлопці грали зібрано і були готові віддати усі сили задля командних дій. До того ж, в нас є Халк, який може змінити хід гри самотужки. Халк – це Халк, він потужний футболіст, він технічний футболіст, швидкий. Якщо в нього виходить реалізувати усі свої позитивні якості, Халка дуже важко стримати, - прокоментував журналістам каналу «Футбол 1» італійський наставник.

Хто стане володарем G-Drive Об’єднаного Суперкубка дізнайтеся вже цієї середи в прямому ефірі на каналах «Футбол 1» та «Футбол 2»!

«Зеніт»-«Металіст» - «Футбол 1»/17:55

«Шахтар»-ЦСКА  «Футбол 2»/20:55

Супроводжуватиме обидва матчі програма «Футбол LIVE»: в студії ведучий – Віктор Вацко та експерти – Олександр Головко і Сергій Морозов.