Руслан Малиновский

Руслан Малиновский Фото:: Офіційний твіттер Аталанти

Аталанта пробилася в чвертьфінал Кубка Італії. Команда Джан П'єро Гасперіні вибила з турніру Кальярі (3: 1).

Попри глибоку ротацію бергамці змогли тричі засмутити гостей з Сардинії. В активі Кальярі єдиний гол Соттіля на старті другого тайму. За Аталанту забивали Міранчук, Мур'єль та Шутало.

Руслан Малиновський провів на полі всі 90 хвилин.

Аталанта - Кальярі 3:1

Голи: Міранчук, 43, Мурьель, 61, блазня, 64 - Соттіль, 55

Аталанта: Спортьєлло, Госенс ​​(Хатебур, 68), Джімсіті, Ромеро,Шутало, Мале, Пессіна (де Рон, 46), Фройлер (Депаолі, 75), Міранчук (Ілічіч, 69), Малиновський, Мур'єль (Паломіно, 89).

Кальярі: Вікаріо, Дзаппа, Чеппітеллі, Тріпальделлі (Лікоянніс, 83), Валюкевич, Калігарі (Жоао Педро, 67), Марін, Трамоні (Перейро, 72), Нандес, Соттіль (Унас, 83), Паволетті (Черрі, 66).

Попереджені: Ілічіч