Унаї Більбао

Унаї Більбао Фото:: Twitter

Захисник мексиканського клубу Некакса Унаї Більбао отримав страшну травму в матчі національного чемпіонату. Некакса грала з Атлетіко Сан-Луїс і перемогла з рахунком 1:0 завдяки реалізованому на 90-й хвилині пенальті.

Незважаючи на три очки, гра запам'ятається її учасникам і вболівальникам епізодом, який стався трохи раніше, на 78-й хвилині.

Унаї переховував м'яч від суперника корпусом, впав після єдиноборства і проїхався коліном по газону за межами поля там, де розташовані рекламні банери. На жаль, він напоровся на цвях, який утримував один з банерів. Гостра залізяка розірвала коліно Більбао - він не зміг продовжити гру і був замінений, повідомляє Еurosport.

26-річний Більбао перейшов в команду перед нинішнім сезоном, раніше він виступав за Атлетіко Сан-Луїс.