Лука Йовіч

Лука Йовіч Фото:: Getty Images

Сьогодні, 17 січня, в рамках 16 туру німецької Бундесліги Айнтрахт здобув перемогу над Шальке з рахунком 3:1. Одним з героїв матчу став сербський нападаючий Лука Йович.

Саме колишній форвард Айнтрахта відзначив своє повернення в німецький клуб, здобувши перемогу для своєї команди. Вийшовши на 62 хвилині матчу, Йович вже через десять хвилин вивів Айнтрахт вперед, а вже в додатковий час закріпив результат, оформивши дубль в матчі.

Відзначимо, що Йович належить мадридському Реалу, в який серб перейшов з Айнтрахта. Не зумівши закріпитися в складі «вершкових», форвард повернувся 14 січня в німецький клуб, але вже на правах оренди.