Сьогодні, 17 січня, в рамках 18 туру італійської Серії А відбувся матч, в якому міланський Інтер приймав у себе вдома туринський Ювентус. Наш сайт вів текстову онлайн трансляцію цього поєдинку.

Незважаючи на те, що гості з початку зустрічі взяли гру під свій контроль, саме Інтер зумів грамотно скористатися наданою можливістю, забивши швидкий гол. На 12-й хвилині матчу півзахисник міланської команди Артуро Відаль, після навісу в штрафну у виконанні Барелла, зміг відкрити рахунок на табло.

Швидкий гол надихнув господарів, після чого вони заволоділи ініціативою. На 23-й хвилині свій небезпечний момент не зміг реалізувати форвард Інтера Лукаку.

Незважаючи на те, що Ювентус намагався виправити стан справ на полі, більше гостроти біля воріт суперника продовжували створювати господарі. Ще одну чудову нагоду подвоїти перевагу Інтера на 38-й хвилині не використав все той же Лукаку.

На другу частину матчу команди вийшли в тих же складах, в яких починали поєдинок. Інтер не став зменшувати оберти, продовжуючи йти вперед. Однак поступово Ювентус став насідати, намагаючись через позиційні атаки виправити стан справ. Натомість, Інтер лише подвоїв перевагу. Автор гольової передачі Ніколо Барелла на 52-й хвилині втік від захисників Ювентуса і вже сам став автором гола.

Провівши ряд замін Андреа Пірло спробував змінити хід матчу, проте Інтер продовжував контролювати м'яч не допускаючи грубих помилок на своїй половині поля. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу міланської команди з рахунком 2:0.

Інтер - Ювентус - 2:0

Голи: Відаль (12), Барелла (52)

Інтер: Ханданович, Бастони, Де Врей, Хакимі, Шкріньяр, Янг (Дарміан 72), Барелла, Відаль (Гальярдіні 77) , Брозовіч, Мартінес (Санчес 86), Лукаку.

Ювентус: Щенсни, Данило, Бонуччі, К'єлліні, Фработта (Бернардескі 58), Рабьо (Маккенни 58), Ремзі (Кулушеськи 58), Бентанкур, К'єза, Роналду, Мората.