В суботу 23 січня відбувся матч 20 туру іспанської Ла Ліги, в якому мадридський Реал зіграв на виїзді з Алавесом. Підопічні Зінедіна Зідана після вильоту з Кубка Іспанії від клубу з Сегунди В Алькояно, по повній відірвалися над командою бореться за виживання.

На відміну від кубкового поєдинку, Реал не став довго запрягати і вже на 15 хвилині відкрив рахунок в матчі. Гол у свій актив записав Каземіро. Подвоїти перевагу «вершкові» змогли на 41-й хвилині. Азар пропустив м'яч на Каріма Бензема, який прийняв його на кордоні штрафного майданчику і точним ударом зробив рахунок 2:0. Вже через три хвилини автором гола виступив сам Азар. Отримавши шикарний пас від Крооса форвард Реала вийшов віч-на-віч з голкіпером Алавеса, не залишивши останньому шансів.

Другий тайм почався з потрійною заміни у господарів. Це трохи змінило розклад на полі і Алавес зміг один м'яч відіграти. На 59-й хвилині форвард команди з Віторії зміг поборотися на другому поверсі і своєю головою розмочив рахунок у поєдинку. Однак, заряду у Алавеса на довго не вистачило і мадридський Реал знову збільшив відрив до трьох м'ячів. На 70-й хвилині Карім Бензема оформив дубль. На цьому гольова феєрія в матчі завершилася. Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло перемогу королівського клубу з рахунком 4:1

Алавес - Реал Мадрид - 1:4

Голи: Хоселу (59) - Каземіро (15), Бензема (41), Азар (45), Бензема (70)

Алавес: Пачеко, Лежен, Лагуардіа, Хімо Наварро (Сайнс, 46), Агіррегабіріа, Мендес, Батталья (Ману Гарсія, 46), Ріоха (Лукас Перес, 46), Піна (Пере Понс, 72), Дуарте, Хоселу (Дейверсон, 78).

Реал Мадрид: Куртуа, Мілітао, Варан, Менді, Васкес, Каземіро, Модріч (Одріосола, 77), Асенсио (Іско, 77), Кроос, Азар (Вінісіус Жуніор, 63), Бензема.