Роберт Левандовскі

Роберт Левандовскі Фото:: Getty Images

Нападник Баварії Роберт Левандовські в матчі 18-го туру Бундесліги з Шальке забив 500-й м'яч у кар'єрі. 32-річний форвард провів 730 матчів, включаючи виступи за збірну Польщі.

Крім Баварії, Левандовські виступав за дортмундську Боруссію, польські Лех і Зніч. У складі національної команди Роберт зіграв 116 матчів, забив 63 м'ячі.

Баварія на виїзді розгромила Шальке з рахунком 4:0. На 33-й хвилині відзначився Томас Мюллер. Друга половина зустрічі почалася з гола Роберта Левандовські на 54-й хвилині. Під завісу зустрічі Баварія закріпила успіх забитими м'ячами Томаса Мюллера на 88-й хвилині і Давида Алаби на 90-й хвилині.

У поточному сезоні Бундесліги Левандовські у складі Баварії провів 17 матчів і забив 23 м'ячі.