Мар'ян Швед

Мар'ян Швед Фото:: Getty Images

У матчі 22 туру чемпіонату Бельгії Васланд-Беверен на своєму стадіоні приймав Мехелен. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 3:2.

Український хавбек гостей Мар'ян Швед на 9-й хвилині матчу зробив результативну передачу Уолшу, а на 26-й хвилині 23-річний українець вразив ворота Васланд-Беверена.

У другому таймі господарі зуміли зрівняти рахунок, але в компенсований час Швед приніс перемогу своїй команді, оформивши дубль в цьому матчі.

Мехелен займає 10-е місце в турнірній таблиці, набравши 32 очок.

Відзначимо, що контракт Шведа належить Селтіку, а за бельгійський клуб він виступає на правах оренди.

У поточному чемпіонаті Бельгії Швед в складі Мехелен провів 10 матчів і забив 3 м'ячі.