Сутичка Лукаку і Ібрагімовича

Сутичка Лукаку і Ібрагімовича Фото:: Getty Images

Наставник Інтера Антоніо Конте прокоментував скандальну бійку між Златаном Ібрагімовичем і Ромелу Лукаку, яка мала місце у чвертьфінальному матчі Кубка Італії Інтер - Мілан (2:1).

Дивіться, як на вихідних Мілан програв Аталанті в чемпіонаті Італії:

- Це дербі, а не прогулянка по парку. Обидві команди відчували напругу, тому ми хочемо присвятити перемогу уболівальникам, особливо тим, хто вийшов підбадьорити нас до клубного автобуса.

Хочемо розділити з ними цю радість. Я був гравцем, тому знаю, що під час гри можуть спалахнути пристрасті й виникати ситуації, коли ти злишся. Головне - тримати все під контролем.

Було приємно бачити Ромелу таким зосередженим і налаштованим. У Ібри є рішучість переможця, бійця, і я думаю, що Ромелу зростає в цьому аспекті. Можу тільки радіти, бачачи його таким, - наводить слова Конте Rai Sport.

Нагадаємо, перед самою перервою Ібрагімович заступився за капітана своєї команди Романьолі. На цьому тлі він перекинувся кількома фразами з форвардом Інтера Ромулу Лукаку. Словесна перепалка ледь не переросла в бійку, однак футболістів все ж вдалося розняти.

Ібра сказав Лукаку: «Іди займайся своїм вуду-лайном, маленький віслюк». На це бельгієць відповів: «Хочеш поговорити про мою матір? Сучий сину».

Інтер виграв з рахунком 2:1 і пробився в півфінал. Суперник «нерадзуррі» стане відомий сьогодні. За путівку в 1/2 фіналу змагатимуться Ювентус і СПАЛ.