У четверг, 28 січня, в рамках 20 туру АПЛ відбувся матч, в якому Тоттенхем приймав у себе вдома Ліверпуль. Текстова трансляція цього поєдинку була доступна на нашому сайті.

Перші хвилини матчу відразу почалися з обміну гострими випадами обох команд, один з яких навіть завершився голом. На 3-й хвилині корейський легіонер Тоттенхема Сон відкрив рахунок в поєдинку, проте арбітр матчу після перегляду VAR помітив невеликий офсайд і взяття воріт відмінив. Подальші події в першій половині зустрічі розгорталися під диктовку Ліверпуля. Старання підопічних Юргена Клоппа були винагороджені під завісу першого тайму. На 4-й доданій хвилині Мане отримав пас з глибини, увірвався в штрафну і прострілив на Роберто Фірміно, який в свою чергу вивів Ліверпуль вперед.

Початок другого тайму ознаменувався відразу двома голами, якими команди обмінялися буквально протягом двох хвилин. Спочатку на 47-й хвилині Олександр-Арнольд подвоїв перевагу Ліверпуля, а на 49-й Хёйбьерг зміг розмочити рахунок на табло.

На 56-й хвилині арбітр знову вплинув на результат поєдинку. Цього разу був скасований гол Ліверпуля - переглянувши VAR рефері угледів гру рукою у Ферміно, і взяття воріт Салахом зараховано не було. Однак, підопічні Юргена Клоппа мали твердий намір забити третій м'яч. На 65-й хвилині, після помилки захисника Тоттенхема, Садіо Мане не розгубився і зміг покарати підопічних Моуріньо, записавши гол до свого активу.

Незважаючи на спроби обох команд, більше м'ячів у цьому поєдинку забито не було. Фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 3:1 на користь Ліверпуля.

Тоттенхем - Ліверпуль - 1:3

Голи: Хейбьерг (49) - Фірміно (45+4), Александер-Арнолд (47), Мане (65).

Тоттенхем: Льоріс, Орье (Уінкс, 46), Доерті, Родон, Дайер, Бергвейн (Бейл 86), Ндомбеле, Сон Хин Мін, Хейбьерг, Девіс, Кейн (Ламела, 46).

Ліверпуль: Аліссон, Робертсон, Матіп (Філліпс, 46), Александер-Арнолд, Хендерсон, Тіаго Алькантара (Джонс 78), Мілнер, Салах, Вейналдум, Мане, Фірміно (Орігі 87).