Юрген Клопп

Юрген Клопп Фото:: Офіційний сайт Ліверпуля

Головний тренер Ліверпуля Юрген Клопп прокоментував перемогу в матчі 20 туру АПЛ над Тоттенгемом (3:1). Відзначимо, що «червоні» перервали серію невдач в АПЛ, яка тривала з середини грудня.

Дивіться, як Ліверпуль розібрав на запчастини Аталанту в Лізі чемпіонів:

«Матч вийшов чудовим. Він вийшов інтенсивним, як ми й передбачали. Потрібні люди забивали в потрібний момент, так що у нас все вийшло, не рахуючи пропущеного м'яча.

Сьогодні побачив виступ, відбивало не нашу форму, а нашу сутність. Це були ми, особливо в другому таймі. Це був справжній бій.

Не пригадую, щоб Тоттенгем часто володів м'ячем, але ми в будь-якому випадку захищалися добре. Гарний виступ, я відзначив для себе багато позитивних моментів.

Ніколи не можна бути впевненим у тому, що заб'єш такі голи, як ми в другому таймі. З точки зору атаки ми добре справлялися з їх схемою. Ми грали між лініями й дуже часто діяли біля їхнього штрафного. Контрпресинг вдавався нам дуже здорово, ми грали в захисті високо, але не дуже», - сказав Клопп в інтерв'ю BT Sport.

До речі, Жозе Моуріньо висловився після матчу з Ліверпулем. Коуч «шпор» вважає, що його команда могла забити чотири м'ячі.

Зараз Ліверпуль розташувався на четвертій сходинці в чемпіонаті. Колектив Клоппа обійшов Вест Гем, з яким вони зіграють в наступному турі. Матч відбудеться 31 січня.