Харківський «Металліст» здобув першу і єдину перемогу на Об’єднаному Суперкубкі. Вчора підопічні Мирона Маркевича обіграли срібного призера російської першості пітерський «Зеніт» з рахунком 1:2.

«Металіст» пропустив вже на 12-ій хвилині, але в другому таймі перевернув усе з ніг на голову. Голи Гомеса і Марлоса в другому таймі принесли першу перемогу на турнірі харків’янам. В підсумку, в турнірі «Металіст» з 4 заліковими пунктами посів друге місце, обійшовши «Зеніт» і «ЦСКА».

Перший тайм «Металісту» зазвичай вдається гірше, аніж другий. Так було в матчі проти «Зеніта», так часто траплялось і в першому колі чемпіонату України - констатував після поєдинку проти пітерців Мирон Маркевич. Фахівець задоволений, адже у Ізраїлі побачив над чим ще потрібно працювати його команді. Натомість Лучано Спалетті після поєдинку не надто тішився:

- Ми добре розпочали матч, могли вирішити питання про переможця ще до перерви. У другому таймі діяли гірше, припускалися помилок, було багато розривів між лініями. Це дозволило супернику атакувати, використовуючи простір і вони зуміли забити.