31 січня, в рамках 21-го туру АПЛ відбувся матч, в якому Вест Хем приймав у себе вдома Ліверпуль. Український легіонер «молотобійців» Андрій Ярмоленко в стартовий склад не потрапив, проте участь в матчі прийняв, замінивши на 62-й хвилині Пабло Форнальса.

У першій половині зустрічі Ліверпуль тотально володів ініціативою, проте реалізувати своє домінування в голи команді Юргена Клоппа не вдавалося. Вест Хем відчайдушно оборонявся, іноді вибігаючи в контратаки, які також не принесли результату. На перерву команди пішли з нулями на табло.

Внісши в роздягальні невеликі коректування, Ліверпулю все ж вдалося трансформувати свою перевагу в забиті голи. На 57-й хвилині Салах зміг відрити рахунок в матчі, а трохи більше ніж через 10 хвилин єгиптянинові вдалося подвоїти відрив своєї команди. Всі надії господарів остаточно вбив на 84-й хвилині Вейналдум, забивши третій м'яч Ліверпуля. Однак, Вест Хем не збирався всуху програвати у себе вдома, тому один гол відіграти все ж вдалося. На 87-й хвилині захисник «молотобійців» Крейг Доусон зміг забити єдиний м'яч своєї команди в цьому поєдинку. Фінальний свисток арбітра зафіксував впевнену перемогу Ліверпуля з рахунком 3:1

Вест Хем - Ліверпуль - 1:3

Голи: Доусон (87) - Салах (57, 68), Вейналдум (84)

Вест Хем: Фабіаньскі, Цоуфал, Доусон, Крессуелл, Огбонна, Райс, Соучек, Боуен (Фредерікс, 79), Форнальс (Ярмоленко, 62), Бенрахма, Антоніо (Нобл, 79).

Ліверпуль: Аліссон, Філліпс, Александер-Арнолд, Робертсон, Хендерсон, Тіаго Алькантара, Вейналдум, Шакірі (Фірміно, 69), Мілнер (Джонс, 57), Салах, орігамі (Окслейд-Чемберлен, 80).