Роман Безус

Роман Безус Фото:: Getty Images

У середу, третього лютого, відбулися матчі 1/16 фіналу Кубка Бельгії, в яких активну участь взяли українські легіонери. Мехелен з Мар'яном Шведом приймав у себе вдома РВД Моленбек, а Гент разом з Романом Безусом зіграв проти Юр Тонгерен.

Мар'ян Швед почав поєдинок в стартовому складі Мехелена. Його команда в середині першого тайму змогла відкрити рахунок в матчі, успішно реалізувавши пенальті на 28-й хвилині. Однак, остаточну крапку в поєдинку зміг поставити українець, який на 65-й хвилині подвоїв перевагу Мехелена. До кінця матчу Швед дограти не зміг, оскільки тренерський штаб прийняв рішення замінити його на 76-й хвилині. Фінальний свисток арбітра зафіксував рахунок 2:0 на користь Мехелена.

Аналогічна ситуація склалася в матчі Гента з Юр Тонгереном. Роман Безус в стартовий склад не потрапив, проте дуже вдало вийшов на заміну. На 33-й хвилині матчу українець точним ударом зумів подвоїти рахунок на користь Гента, прийнявши таким чином участь у розгромі гостей з рахунком 5:0