У матчі 14-го туру УПЛ Дніпро-1 на своєму стадіоні приймав Інгулець. Поєдинок завершився перемогою господарів з рахунком 2:0.

Господарі відкрили рахунок вже на 11-й хвилині. Дуглас після подачі кутового вистрибнув вище за всіх у штрафному суперника і відправив м'яч у сітку. На 42-й хвилині Довбик завдав потужного удару зі штрафного і м'яч рикошетом від Кучеренко прошмигнув у ворота Кринська.

У другому таймі команди м'ячів не забили. Відзначимо, що на 90-й хвилині червону картку отримав гравець Інгульця Плахотнюк.

Після цієї перемоги Дніпро-1 набрав 11 очок і вийшов з 14-го на 11-е місце в турнірній таблиці. Інгулець має також 11 пунктів і йде 12-м.

Дніпро-1 - Інгулець - 2:0

Голи: Дуглас, 11, Кучеренко, 42 - в свої ворота.