Тарас Степаненко

Тарас Степаненко Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

Півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко прокоментував перший матч 1/16 фіналу Ліги Європи з Маккабі Тель-Авів. Поєдинок завершився перемогою «гірників» з рахунком 2:0.

«Команда суперника у другому таймі великими силами пішла вперед. Їм потрібно було забивати, вони створювали моменти, ми десь зупинилися. Не знаю, в чому причина. Рахунок не дозволяв це робити. Помилки були, потрібно працювати. Ми зіграли тільки другий офіційний матч в цьому році. Десь ще не зовсім в ігровому тонусі.

Ідеальний результат? Той, який допоможе пройти далі. Є ще гра у відповідь, потрібно бути максимально сконцентрованими. Ми зіграли тільки перший тайм і ще нікуди не пройшли. Мені сподобалося, як в перші 25-30 хвилин ми контролювали м'яч, вступали в пресинг, не давали вийти в контратаки. Коли забили гол, почали чомусь зупинятися і вальяжно діяти. Другий гол дуже потрібен був, Фернандо добре зіграв, забрав м'яч, протягнув і віддав гольовий пас», - сказав Степаненко.

Матч-відповідь відбудеться 25 лютого в Києві.