Олімпік і Дніпро-1 закривали програму 15 туру Favbet Ліги. Матч у Києві завершився перемогою гостей з рахунком 2: 0.

Нулі на табло трималися до 53 хвилини, поки прикрий автогол Драме не вивів команду Йовічевіч вперед. Шанси Олімпіка остаточно розтанули після точного пострілу Булеци на підступах до штрафного на 88 хвилині.

Дніпро-1 після рестарту чемпіонату піднявся чотири рядки, перебуваючи в зоні вильоту, підібравшись до Олімпіка на відстань трьох очок в турнірній таблиці УПЛ.

Олімпік - Дніпро-1 0:2

Голи: Драме, 50 (аг), Булеца, 88

Олімпік: Чекотун, Пасіч, Драме, Снурніцин, Зотько, Альваренга, Хамелюк (Завійський, 61), Бабенко, Політило, Тейшейра (Беніто, 60), Каргбо.

Дніпро-1: Юрчук, Тейлор, Дуглас, Логінов, Дубінчак - Назаренко (Булеца, 71), Ігнатенко, Пихальонок (Ді Франко, 76), Чуже (Цуріков, 76), Когут, Довбик (Хобленко, 89).

Попереджені: Політило, Зотько, Пасіч, Беніто - Ігнатенко.