Олімпік та Дніпро-1 закривали програму 15 туру Favbet Ліги. Матч у Києві завершився перемогою гостей з рахунком 2: 0. Після матчу наставники обох команд обмінялися враженнями в ефірі програми Тур Online.

- Краще не могло бути на такому полі, але ми адаптувалися. Грали негарно, але ефективно.

Діяли прагматично, В таких ситуаціях варто спрощувати гру, захоплювати простір, забігати за спинами.

З'явилася впевненість, дисципліна на тренуваннях, відчуття партнера виросло. Дуже важливі три очки перед грою з Маріуполем, - сказав після матчу Ігор Йовічевіч.

- Дніпро-1 створив багато проблем в першому таймі. Ми начебто контролювали гру, створювали моменти. У другому таймі не впізнав команду, нічого не виходило. Треба щось робити, тому що другий тайм дуже засмутив.

В чому причина? Якась самовпевненість. Начебто граємо в першому таймі, а потім виходимо в другому ... Треба розібратися, - зазначив Ігор Климовський.