Роберт Левандовскі

Роберт Левандовскі Фото:: Getty Images

Експерти програми Ніч Ліги чемпіонів Олександр Михайлюк та Максим Гіленко поділилися враженнями від матчу Лаціо - Баварія в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Лаціо - Баварія.

Олександр Михайлюк: - Говорили, що у Баварії криза і поразка від Айнтрахта. А вони вийшли та здобули потрібний результат за 30 хвилин. Але за кількістю моментів біля обох воріт гра була нічийною. Просто у Баварії вище класу і вони так не помилялися, як гравці Лаціо. Скільки привозять в простих ситуаціях ... Мусаккьо ще в першому таймі пішов відпочивати, думаю, що він нескоро з'явиться в стартовому складі.

Максим Гіленко: - І при 0:1, і при 0:2 Баварія давала створювати моменти. Її оборона аж ніяк не ідеальна, Лаціо теж непогано грав. Але напевно варто говорити про клас гравців, хоча звідки він у 18-річного Джамала Мусіали? Було повне враження, ніби граєш у FIFA коли граєш за сильну команду проти слабкої. Твої гравці виглядають набагато сильніші за суперника. Сане і Коман виглядали набагато краще за суперника, вони їх просто розривали.