Брюгге - Динамо

Брюгге - Динамо Фото:: Офіційний Instagram Динамо Київ

У четвер, 25 лютого, відбувся матч 1/16 фіналу Ліги Європи, в якому київське Динамо на виїзді зіграло проти бельгійського Брюгге. Онлайн-трансляція цього поєдинку була доступна на нашому сайті.

Після нічиї команди Мірчі Луческу в Києві (1:1), Динамо необхідно було докласти максимум зусиль у Бельгії. Однак незважаючи на старання столичної команди, з перших хвилин матчу ініціативу захопили господарі.

Попри атаки Брюгге в першому таймі, кияни змогли піти на перерву зберігши свої ворота в цілісності.

У другому таймі Брюгге продовжило володіти ініціативою, проте моментів у господарів стало з'являтися менше. Після виходу Миколи Шапаренко, гра Динамо пожвавилася і кияни стали активніше вибиратися в атаку, що принесло свої плоди.

На 83-й хвилині Віталій Буяльський зміг забити необхідний для киян гол, відгукнувшись на простріл Циганкова з флангу. Таким чином, Динамо вириває перемогу в Брюгге і проходить в 1/8 фіналу Ліги Європи. Жеребкування цього раунду вже завтра.

Брюгге - Динамо - 0:1

Голи: Буяльський (83)

Брюгге: Міньоле, Соболь (де Кейпер, 84), Мата, Мехелен, Дірар (Окереке, 84), Баланта, Вормер, Рікка, ван ден Кейбус (ван дер Бремпт, 46), Коссуну, Дост (Баджи, 58).

Динамо: Бущан, Миколенко, Кендзьора (Караваєв, 77), Забарний, Сирота, Буяльський (Андрієвський, 86), Сидорчук, Циганков, Шепелєв (Шапаренко, 68), Родрігес, Бесєдін.