Андрій Тотовицький

Андрій Тотовицький Фото:: Footballua.tv

Сьогодні, 26 лютого, стартував 16 тур чемпіонату України, в якому Десна розбила Інгулець з рахунком 3: 0. Після матчу чернігівці в ефірі програми Тур ONLINE поділилися враженнями від матчу.

Олександр Рябоконь: «Поставилися до суперника з повагою, знали їх сильні сторони. Взялися за справу з першої хвилини, настрій був робочий, тримали нитки гри до фінального свистка. Професійна робота з боку футболістів.

Суперник добре рухався, щільно закривали зони, не так багато моментів створили. Тотовіцкій блиснув індивідуальною майстерністю, забив чудовий гол. У другому таймі більше володіли простором, більше атакували, але забили зі стандартів.

Всі клуби працюють на стандартах, маючи кілька варіантів. Без везіння не обійшлося

Після третього м'яча виникла відповідна ситуація, щоб «розмитнити» новачків. Багато дебютів.

Відсутність Калитвинцева? На заваді стала травма. Робота на синтетичних полях має наслідки. Сподіваюся, до наступного туру встигне підійти».

Андрій Тотовицький: «Ми в минулій грі з Інгульцем не змогли реалізувати моменти. Добре провели збори, працювали над тактикою, долати блок. Створили пару якісних моментів, в тому числі і гол.

Коли прийняв м'яч, оцінив ситуацію - все закриті. Чому не виконати?

Тренер просить діяти в такому ключі. Мені більше подобається грати з глибини. Я не центральний нападаючий

Якщо в минулому сезоні ми грали з двома опорниками, то зараз стали більш варіативними, заповнюючи вільний простір.

Поле не в кращому стані, але воно дозволяло комбінувати.

Ми дуже сподіваємося повернутися додому. Важко після синтетики тренуватися в кросівках, а потім виходити в бутсах.