Останній день зими може стати вирішальним для ПСВ в боротьбі за чемпіонство з Аяксом. Центральний матч 24 туру  Ередивізі завершився з рахунком 1:1.

Під завісу першого тайму команді Роджера Шмідта вдалося вийти вперед завдяки реалізованому штрафному Захаві, втримуючи мінімальну перевагу аж до 90 хвилини. Ближче до кінця матчу ПСВ міг закрити гру, якби VAR не скасувавв взяття воріт Вертессена через кілька хвилин після виходу на заміну.

На допомогу Аяксу прийшло пенальті за гру рукою Думфріса в штрафному, а Тадич ударом по центру реалізував 11-метровий, який приніс нічию амстердамцям.

За 10 турів до фінішу чемпіонату Аякс на шість очок випереджає ПСВ, маючи гру в запасі.