Запальничкою по найкращому футболістові світу, так напередодні вчинили із Кріштіану Роналду. Його «Реал» грав матч-відповідь півфіналу Кубка Іспанії проти «Атлетико».

Закінчився перший тайм і Роналду у компанії Серхіо Рамоса прямував до роздягальні. Аж тут хтось із фанатів поцілив прямісінько йому у голову. Навколо Кріштіану лікарі чаклували не довго і на другий тайм португалець вийшов.

Власне, Кріштіану Роналду можна сміливо назвати героєм учорашнього поєдинку. Саме він оформив дубль. До речі, обидва голи забив з одинадцятиметрової позначки. Відтак, за сумою двох матчів у ворота «Атлетико» «вершкові» відрядили аж п'ять м'ячів.

А сьогодні за кубкову справу візьметься «Барселона», у першому матчі «каталонці» перемогли 2:0. Тож, цілком ймовірно, що нас чекає додаткове «ель-класико».

Найсвіжіші футбольні новини з усього світу дивіться щодня на телеканалі «Футбол 1» в програмі «Футбол NEWS», час виходу в ефір - 10:00, 15:40, 22:30!