Збірна України з футзалу - Фото-АФУ

Третього березня збірна України з футзалу в рамках відбору на Євро-2022 провела поєдинок проти збірної Хорватії. Трансляція цього поєдинку велася на офіційному Youtube-каналі Футбол 1/2/3.

Незважаючи на те, що Україна пропустила на другій хвилині, підопічні Олександра Косенка змогли відігратися і до кінця першої двадцятихвилинки вийти вперед. На 9-й хвилині відзначився Олександр Педяш, а під завісу першої половини зустрічі гол до свого активу записав Сергій Малишко.

Однак втримати переможний рахунок національній команді не вдалося. У кінцівці матчу хорвати змогли забити два м'ячі за дві хвилини, що дозволило їм здобути перемогу з рахунком 3:2.

Хорватія - Україна - 3:2

Голи: Сутон (2), Еловчіч (35), Періч (38) - Педяш (9), Малишка (19)

Хорватія: Лукетін, Матошевіч, Еловчіч, Періч, Сутон, Пріміч, Чекотило, Юрліна, Канюх, Кустура, Маринович, Гудасіч, Хорват, Секуліч.

Україна: Ципун, Микола Грицина, Корсун, Шотурма, Зварич, Сухов, Малишка, Єрьомін, Микитюк, Михайло Грицина, Журба, Фаренюк, Педяш, Кузь.