Шахтар - Рома

Шахтар - Рома Фото:: Офційний сайт УЄФА

У Києві на НСК Олімпійський відбувся матч-відповідь Ліги Європи між донецьким Шахтарем і римською Ромою. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Шахтар - Рома. Нагадаємо, перша зустріч завершилася перемогою підопічних Фонсеки з рахунком 3:0.

Перший тайм поєдинку в столиці України пройшов без голів. Однак вже після перерви італійська команда швидко відкрила рахунок. Карсдор дуже легко увійшов в штрафну через оборонні редути «гірників» і віддав передачу вздовж воріт. Кривцов в падінні намагався перешкодити суперникові, але скинув під удар Майоралю, який ударом головою відкрив рахунок в матчі. 0:1.

«Гірники» зрівняли рахунок через 10 хвилин. Відбувся класний закид у штрафну. Патрік скинув на дальню штангу, куди вбіг Мораес і забив другий гол у поточному розіграші Ліги Європи. 1:1.

Однак «гірникам» все ж не вдалося уникнути поразки. На 72-й хвилині «вовки» скористалися провалом у захисті Шахтаря і зуміли забити другий м'яч. Карлеса Переса вивели віч-на-віч з Трубіним, іспанець оббіг українця і прострілив на вільного Майораля. Борсі залишалося добити м'яч повз Матвієнка, який з останніх сил рятував порожній кут воріт. 1:2.

1:2 - Шахтар вдруге поступився Ромі та залишає Лігу Європи. Загальний рахунок протистояння - 5:1 на користь італійської команди.

О 22:00 свій матч зіграє Динамо Київ. Український клуб на виїзді спробує взяти реванш у Вільярреала за поразку в першому матчі. Звертаємо вашу увагу, що наш сайт веде онлайн-трансляцію матчу Вільярреал - Динамо.

У прямому ефірі поєдинок можна подивитися на телеканалі ФУТБОЛ 2 і по підписці на сервіс OLL.TV. Пропонуємо також ознайомитися з котируваннями букмекерів на матч Вільярреал - Динамо.