Бернарду Сілва

Бернарду Сілва Фото:: Getty Images

У Ліверпулі на стадіоні «Гудісон Парк» відбувся чвертьфінальний матч Кубка Англії Евертон - Манчестер Сіті. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 2:0.

Рахунок на 84-й хвилині матчу відкрив півзахисник Манчестер Сіті Ілкай Гюндоган, а остаточний результат на 90-й хвилині встановив Кевін Де Брейне.

Відзначимо, що весь матч провів український захисник Манчестер Сіті Олександр Зінченко.

Суперник підопічних Хосепа Гвардіоли по півфіналу визначиться за результатами жеребкування. На даний момент ще одним півфіналістом вже став Саутгемптон, який переміг Борнмут (3:0).

У матчах, що залишилися 1/4 фіналу Челсі зіграє з Шеффілд Юнайтед, а Лестер прийме Манчестер Юнайтед.

Евертон - Манчестер Сіті - 0:2

Голи: Гюндоган, 84 (0:1). Де Брейне, 90 (0:2).