Динамо - Вільярреал

Динамо - Вільярреал Фото:: Getty Images

Минулого тижня Вільярреал здолав Динамо і вибив киян з Ліги Європи. Експерти програми Великий футбол висловили свою думку про поєдинок в Іспанії.

«Якщо в першому таймі хоча б якийсь було опір, якась гра в атаку, то в другому таймі було таке відчуття, що зламався GPS і закінчився бензин. Просто я не зрозумів другі 45 хвилин у виконанні київського Динамо. Відчуття, що команда виграє 2:0, а не програє 0:2.

Очевидно, що 1/8 фіналу Ліги Європи - це межа для Динамо сьогодні. У будь-якому випадку я думаю, що Шахтарю і Динамо потрібно сказати дякую за цей єврокубковий сезон. В 1/8 фіналу Ліги Європи дві українські команди теж не часто грають. Я вже не пам'ятаю, коли таке було в останній раз. А то, що все ж таки результати не дуже хороші, це біда нашого чемпіонату. Зараз ми пожинаємо плоди того, що рівень дуже сильно впав», - вважає Михайло Метревелі.

«Бити є кому, просто у суперників хороша оборона. Плюс один з гострих атакувальних гравців, які вриваються в карний майданчик, це Циганков, він пропустив кілька матчів і вривається в штрафну Буяльський. Бєсєдін довго не грав. Вільярреал - досвідчена команда, там багато гравців, які грали на дуже високому рівні. Я не здивуюся, якщо вони виграють Лігу Європи», - висловився В'ячеслав Шевчук.

«Я б взагалі назвав цю гру: «Прилетіли в Іспанію, подивилися як пограв Вільярреал і повернулися до Києва», - коротко прокоментував Віктор Леоненко.