Антуан Грізманн

Антуан Грізманн Фото:: Офіційний твіттер збірної Франції

У матчі першого туру групової стадії відбору до ЧС-2022 збірна України зіграла внічию з командою Франції в Парижі - 1:1. Ми вели онлайн-трансляцію матчу Франція - Україна, в якій ви можете подивитися нарізку найцікавіших епізодів поєдинку.

Французи забили на 19-ій хвилині. Гарний гол на свій рахунок записав Антуан Грізманн, однак на повторі видно, що м'яч був забитий не за правилами. За кілька секунд до фатального пострілу захисник господарів Бенжамен Павар опинився в явному офсайді.

ВІДЕО ГОЛА:

Як повідомив журналіст телеканалів Футбол 1/2/3 Дмитро Шпірко в програмі Головна команда, лайнсмен вибачився перед Шевченком за цей епізод:

«Дуже сподобалися слова Шевченка про арбітраж. Він висловив слова респекту арбітру поєдинку. Хоча я бачив це на власні очі: лайнсмен попросив вибачення у Шевченка, виходячи на другий тайм. Очевидно, що він переглянув той епізод і вирішив вибачитися.

Ці кадри наша камера зафіксувала. Я думаю, що ми продемонструємо їх в сюжеті програми Великий футбол», - сказав Шпірко.

Не пропустіть випуск програми Великий футбол на телеканалі Футбол 1 найближчої неділі. Прямий ефір стартує о 20:55.

Нагадаємо, Андрій Шевченко висловився після поєдинку. Коуч запевняє, що його план на гру спрацював.

Півзахисник української збірної Микола Шапаренко зізнався, що Україна їхала перемагати, а не відбувати номер.

Також своїми емоціями після матчу поділився Олександр Зінченко, який вивів команду на поєдинок з капітанською пов'язкою.

Відзначимо, що в паралельному матчі нашої групи Фінляндія і Боснія розписали мирову - 2:2.