Мірча Луческу

Мірча Луческу Фото:: Офіційний сайт Шахтаря

27 березня, на НСК Олімпійський відбувся товариський матч, в якому київське Динамо приймало своєму полі Динамо Бухарест.

Незважаючи на відсутність ряду футболістів, які вирушили в розташування національної збірної України, київське Динамо все одно залишилося грізним суперником, що підопічні Мірчі Луческу і стали доводити з перших хвилин матчу. Після кількох невдалих атак, кияни закономірно першими відкрили рахунок у поєдинку. На 22-й хвилині в результаті розіграної комбінації Клейтон вивів київське Динамо вперед.

Далі кияни не стали зменшувати обертів і вже під завісу першого тайму збільшили свою перевагу. На 41-й хвилині Олександр Тимчик з кута штрафного зробив відмінну передачу на Богдана Леднева, який в свою чергу точним ударом зробив рахунок 2:0.

У другому таймі після низки замін гра дещо заспокоїлася. Київське Динамо спокійно контролював м'яч, а румуни намагалися розмочити рахунок на табло. Однак незважаючи на зусилля бухарестського Динамо розпечатати ворота киян так і не вдалося. У свою чергу команда Мірчі Луческу остаточно зняла всі питання на 91-й хвилині. Після подачі кутового Хондак з лінії воротарського забив третій гол киян.

Динамо К - Динамо Б - 3:0

Голи: Клейтон (22), Ледньов (41), Хондак (91)

Динамо К: Бойко (Моргун, 80), Кендзьора (Скорко, 63), Тимчик (Біловар, 71), Сідклей (Кузик, 82), Шепелев (Горбач, 87), Андрієвський (Хондак, 87), Буяльський (Н.Волошін , 46), Де Піна (В.Волошину, 46), Гармаш (Ванат, 46), Ледньов (Михайленко, 71), Клейтон (Надольский, 80)

Динамо Б: Мітровіч, Сореску (Морсей, 76), Еман, Бежан, Григоре, Крету (Міхаю, 46), Раута (Хілдан, 76), Стан (Гол, 63), Молдовяну (Бордусану, 46), Блейдеа (Магуряну, 63), Фаббріні (Лазні, 46)