Реал - Ліверпуль

Реал - Ліверпуль Фото:: Твіттер Реала

Закінчилися перші матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів Реал - Ліверпуль і Манчестер Сіті - Боруссія Дортмунд.

Мерсисайдці зазнали поразки в матчі з Реалом на мадридському стадіоні Альфредо ді Стефано. Дублем відзначився Вінісіус Жуніор, ще один м'яч на рахунку Марко Асенсіо. «Червоні» зуміли забити важливий виїзний гол, який може допомогти команді Юргена Клоппа в контексті двоматчевого протистояння. Автором голу став Мохамед Салах. Остаточний рахунок - 3:1.

Манчестер Сіті без Олександра Зінченка, який весь матч провів на лаві запасних, вирвав мінімальну перемогу у Боруссії Дортмунд - 2:1. Кевін Де Брюйне відкрив рахунок в першому таймі. «Джмелі» зуміли відігратися на 84-ій хвилині, проте не втримали нічию, пропустивши на 90-ій хвилині гол від Філа Фодена.

Матчі-відповіді відбудуться 14 квітня. Ліверпуль на Енфілді прийме Реал, а Боруссія на Сигнал Ідуна Парк битиметься з командою Гвардіоли.