Рома

Рома Фото:: Твіттер Роми

Відбулися перші матчі 1/4 фіналу Ліги Європи. У центральній зустрічі дня зустрічалися Аякс та Рома і гра закінчилася на користь гостей (1:2). На гол Классена точним ударом відповів Пеллегріні, а пізній гол Ібаньєса дозволив команді Фонсеки вирвати перемогу. Крім того, Душан Тадіч не реалізував пенальті на початку другого тайму.

Домігся успіху і Вільярреал. Підопічні Унаї Емері після проходу київського Динамо зустрічалися із загребським і мінімально обіграли хорватів на виїзді. Єдиний гол у поєдинку забив Жерар Морено з пенальті. Здобув комфортну виїзну перемогу і Манчестер Юнайтед. Підопічні Сульшера двічі вразили ворота Гранади, залишивши свої в недоторканності. А ось інший англійський клуб - Арсенал - не зміг здолати головну сенсацію нинішнього турніру в особі Славії. Чехи вирвали нічию на 90+4 хвилині та можуть бути задоволеними напередодні повторної гри вдома.

Аякс - Рома 1:2