Карім Бензема

Карім Бензема Фото:: Твіттер Реала

Центральний матч другого кола Ла Ліги, а може бути й всього чемпіонату пройшов в Мадриді, де Реал приймав принципового суперника - каталонську Барселону. У першому колі «вершковим» вдалося розбити Барсу на Камп Ноу - 3:1. Перед матчем багато хто вважав, що команда Кумана може як мінімум відвезти одне очко, але реальність виявилася жорстокою до «синьо-гранатовим».

Мессі та компанія пропустила швидкий гол від Бензема, причому француз ефектно переправив м'яч п'ятою після прострілу від Васкеса. 1:0.

Через 15 хвилин Кроос зі штрафного подвоїв рахунок. Не обійшлося без везіння, адже м'яч опинився в сітці після двох рикошетів. 2:0.

Каталонці відігралися в другій половині зустрічі під акомпанемент неймовірної зливи. Автором голу в ворота Куртуа став Мінгеса, який замкнув простріл у виконанні Альби 2:1.

Під завісу зустрічі Каземіро підвів свою команду, заробивши дві жовті за дві хвилини. Втім, каталонці не зуміли цим скористатися. Поразка Барси - 1:2.

Реал набирає три очки та виходить в лівери чемпіонату. Тепер у двох мадридських команд рівна кількість очок - 66. А у Барселони на одне менше - 65. Однак варто зазначити, що в Атлетіко матч в запасі. Якщо вони сьогодні виграють у Бетіса, то повернутися на перше місце.