Ворскла - Львів

Ворскла - Львів Фото:: Офіційний сайт УПЛ

Зіграно два недільних матчі 21 туру Favbet Ліги. Ворскла на своєму стадіоні обіграла Львів - 2:1. У складі полтавчан точними ударами відзначилися Кане та Кулач, львів'яни відповіли голом Довгого.

Зоря повернула собі третє місце завдяки перемозі над Інгульцем - 2:0. За луганчан забивали Юрченко і Жуніньо.

Нагадаємо, вчора Шахтар в Києві розібрався з Маріуполем (3:0), Динамо в Дніпрі обіграло Дніпро-1 (2:0), а Десна в Чернігові розгромила Олександрію (4:1).

До речі, в ці хвилини Рух грає з Минаєм. Рахунок поки не відкрито. Стежити за поєдинком можна на телеканалі Футбол 1 і Oll.tv.

Також сьогодні буде зіграно ще один поєдинок: Олімпік спробує перервати свою невдалу серію в матчі з Колосом. Матч розпочнеться о 19:30 і буде показаний на телеканалі Футбол 1 і Oll.tv.