МЮ

МЮ Фото:: Офіційний твіттер Манчестер Юнайтед

Центральний матч 31 туру АПЛ відбувся в Лондоні, де Тоттенгем на своєму полі приймав Манчестер Юнайтед.

«Шпори» відкрили рахунок на 40-й хвилині. Точним ударом відзначився Сон. Однак після перерви манкуніанці довели, що недарма займають другу позицію в чемпіонаті. Підопічні Сульшера забили тричі після перерви зусиллями Фреда, Кавані та Грінвуда, встановивши остаточний рахунок дуелі - 3:1.

МЮ бере три очки та відривається від Лестера, який сьогодні програв Вест Гему (2:3), на сім пунктів. Тоттенгем залишився на сьомій позиції. Відставання від Ліверпуля тепер становить три очки.